Header Background Image

Drodzy Rodzice,

Żłobek „Kraina Elfów” powstał z myślą o szczęściu i bezpieczeństwu dzieci oraz spokoju ich rodziców podczas pobytu w pracy.

Na podstawie pozytywnej opinii Państwowej Straży Pożarnej oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gliwicach, Firma Handlowo-Usługowa Justyna Gil, jako podmiot prowadzący niepubliczny żłobek „Kraina Elfów”, uzyskała wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych w dniu 21 sierpnia 2014 r. pod numerem 8 w rejestrze prowadzonym przez Prezydenta Miasta Gliwice.

Od momentu rozpoczęcia działalności regularnie pozyskujemy dofinansowania na pobyt dziecka w placówce w ramach konkursów ogłaszanych przez Urząd Miasta Gliwice oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Placówka posiada miejsca dla 48 dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia. Oferuje całodzienną profesjonalną opiekę – od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30.

Profesjonalne, empatyczne i doświadczone opiekunki oraz położna dbają o prawidłowy rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny dzieci, a także czuwają nad ich zdrowiem.

Dokumenty do pobrania:

[list class=”minus”][list_item]Statut niepublicznego żlobka Kraina Elfów (PDF)[/list_item]